Önemli Tarihler

Kongre Tarihi : 20 - 21 Eylül 2024
Kayıt Son Tarihi : ilan edilecektir.
Kayıt

SEMPOZYUM KAYIT ÜCRETLERİ

UZMAN 7.500 TL + KDV
ASİSTAN 7.500 TL + KDV
FİRMA YETKİLİSİ 7.500 TL + KDV
ÖĞRENCİ 1000 TL + KDV
Sempozyum kayıt ücretlerine dahil olan hizmetler:

Bilimsel toplantılara dinleyici olarak katılacakların veya firma temsilcisi olarak katılmak isteyen herkesin kayıt yaptırması gerekmektedir.

Kayıt ücretine bilimsel aktivitelere katılım, bilimsel program, katılım sertifikası, yaka kartı, öğle yemekleri ve toplantı aralarındaki kahve molaları dahildir.

Kaydınızın teyidi için online kayıt formunu doldurduktan sonra, gerekli ödemenin yapıldığına ilişkin banka dekontunun ya da eksiksiz doldurulmuş mail order formun Dalya Turizm Sempozyum Hizmetleri'ne faks veya mail yoluyla iletilmesi gerekmektedir. Tek başına kayıt formu veya banka dekontu ile yapılacak başvurular konfirme edilmeyecek olup bekleme listesine alınacaktır.

Kayıt ücretlerine %20 KDV ilave edilecektir.

KONAKLAMA

RAMADA ENCORE BALÇOVA
&
BALÇOVA TERMAL OTEL
Tek Kişilik Oda
4.000 TL + KDV Gecelik Oda kahvaltı
(Oda Fiyatı Tahminidir)
  • Konaklama otelleri, sempozyum merkezine 15 dakika mesafededir.
  • Konaklama yapacak katılımcılarımız mutlaka Dalya Turizme ile önceden irtibata geçmelerini önemle hatırlatmak isteriz. Oda sayılarımız kontenjanlıdır.
  • Konaklama fiyatları döviz ve enflasyon durumuna göre değişiklik gösterebilir.
Fiyatlara %02 EK VERGİ VE % 10 KDV ilave edilecektir.

TRANSFER ÜCRETLERİ

İzmir Havalimanı – Şehir içi 2500 TL + KDV dir.

Transferleriniz için isteklerinizi oguz@dalyatur.com adresine mail yoluyla göndermenizi rica ediyoruz. (Transfer Fiyatları 2023 Eylül ayına göre artış gösterebilir)

Transfer Hizmetinden yararlanmak isteyen sponsorlarımız transferi yapılacak kişinin tüm uçuş detaylarını ve iletişim numaralarını tarafımıza bildirmeleri gerektiğini önemle hatırlatmak isteriz.

Transfer ücretlerine % 20 KDV ilave edilecektir.

ÖDEME BİLGİLERİ

Sempozyum sponsorluklarının, standlı katılımlarınızın, uydu sempozyum ve kayıt & konaklama ve transfer taleplerinizin kesinleşmesi için taleplerinizin yazılı olarak Dalya Turizm Sempozyum & Organizasyon Hizmetleri’ne faks, posta ya da e-posta yolu ileiletmenizi rica ederiz.

Konfirmasyon mailinin ve ödemenizin tamamlanmasının ardından talep ettiğiniz hizmet ve servisler ya da sponsorluklar kesinlik kazanarak geçerli hale gelecektir.

Hesap Adı: Dalya Fuarcılık Hizmetleri Ltd. Şti.
Banka: Yapı Kredi Bankası
Şube: SANAYİİ SİTESİ İZMİR - 220
Hesap No: 56373202
IBAN: TR43 0006 7010 0000 0056 3732 02